Appartement Wilhelminasingel in Maastricht
marktplaats
Posted this week · subscribe for exact time
Type
Apartment
Living area
50 m²
Bedrooms
—
Bathrooms
—
Price / m²
€50
First seen
2026-05-11
Listed by
marktplaats
Description
Beschikbaar voor een huishouden. Indeling: souterrain: in het souterrain bevindt zich een afgesloten parkeergarage en een gezamenlijke fietsenberging voor alle bewoners. Ieder appartement beschikt ove
Contact landlord on marktplaats
Similar listings
Price history
| When | Price |
|---|---|
| 2026-05-14 22:13:00 | €2495 |
| 2026-05-13 22:40:47 | €2495 (taken) |
| 2026-05-13 22:17:52 | €2495 |
| 2026-05-12 00:18:50 | €2495 (taken) |
| 2026-05-12 00:15:12 | €2495 |
| 2026-05-12 00:01:09 | €2495 (taken) |
| 2026-05-11 23:56:52 | €2495 |
| 2026-05-11 23:47:37 | €2495 (taken) |
| 2026-05-11 23:39:12 | €2495 |
| 2026-05-11 23:34:56 | €2495 (taken) |
| 2026-05-11 23:30:31 | €2495 |
| 2026-05-11 23:25:53 | €2495 (taken) |
| 2026-05-11 23:03:43 | €2495 |
| 2026-05-11 22:59:20 | €2495 (taken) |
| 2026-05-11 22:37:13 | €2495 |
| 2026-05-11 22:32:58 | €2495 (taken) |
| 2026-05-11 22:19:35 | €2495 |