← Back

Stationsstraat - Studio D01, Maastricht | Border Estate(+)

€922/mo 6221BN · Maastricht
borderestate Posted this week · subscribe for exact time
Type
Studio
Living area
15 m²
Bedrooms
Bathrooms
Price / m²
€61
Postcode
6221BN
First seen
2026-05-09
Listed by
borderestate

Description

Omschrijving Slim ingedeelde luxe studio van 16,5 m2 exclusief interne berging voor uw fiets of opslag in het souterrain van binnen uit te bereiken. Let op: De studio wordt verhuurd zonder matras. Indien gewenst, kan het aanwezige matras worden overgenomen. Ben je op zoek naar een moderne en comfortabele studio in Maastricht? Dan is deze volledig gerenoveerde studio aan de Stationsstraat, gelegen in het bruisende stadsdeel Wyck, precies wat je zoekt. De studio combineert een toplocatie met het comfort van een frisse en eigentijdse afwerking. De studio is voorzien van een moderne keuken, een duurzame vloer en een stijlvolle badkamer. Daarnaast is de studio ingericht met nieuwe meubels die zorgen voor een luxe uitstraling, zodat je je direct thuis voelt. Daarnaast beschikt het pand over gedeelde wasfaciliteiten in het souterrain, inclusief een wasmachine en droger. Tevens beschikt de studio over een eigen privéberging in het souterrain , ideaal voor het veilig stallen van een fiets of het opbergen van extra spullen. De studio ligt in de populaire wijk Wyck, op korte afstand van gezellige cafés, winkels en station Maastricht. Of je nu studeert, werkt of wilt genieten van alles wat de stad te bieden heeft, deze studio vormt de ideale uitvalsbasis. Totaal aantal huurders Zelfstandige studio Oppervlakte Circa 16,5 m2 Verdieping Vierde verdieping Interieur Gestoffeerd en gemeubileerd Privé wastafel Ja (privé) Badkamer(s) Ja (privé) Toilet(ten) Ja (privé) Keuken(s) Ja (privé) Woonkamer Nee Huisdieren Nee Wasmachine Ja (gedeeld, tegen betaling) Droger Ja (gedeeld, tegen betaling) Berging Ja (privé) Balkon Nee Tuin/Terras Nee Fietsenstalling Ja, mogelijk in de kelder